Masz pytania?
Zadzwoń
+48 32 418 40 95
O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku świadcząc usługi w zakresie krajowego oraz międzynarodowego transportu samochodowego towarów, spedycji jak i magazynowania. Jesteśmy dynamiczną, ciągle rozwijającą się firmą. Rozwój firmy w ostatnich latach spowodował, że stale powiększamy flotę samochodową. Organizujemy przewozy ładunków, posiadamy własny magazyn, doradzamy w sprawach spedycyjnych oraz zapewniamy obsługę logistyczną. Obsługujemy ładunki cało-pojazdowe jak i ładunki drobnicowe na terenie Unii Europejskiej. Należymy do największego w Polsce zrzeszenia przewoźników drogowych ZMPD. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wyposażyliśmy pojazdy w windy samozaładowcze i wózki paletowe.

Nasza działalność oparta jest o przepisy zawarte przede wszystkim w konwencji CMR, AETR oraz OPWS. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i licencje, jak również pełny zakres ubezpieczenia OCP. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym w wysokości 250.000 EUR oraz kabotażowe ubezpieczenie OC przewoźnika w wysokości 1.200.000 EUR.

Dbając o spokój naszych klientów rozszerzyliśmy zakres OCP o szkody powstałe wskutek rozboju, napaści podczas transportu jak i podczas przeładunków.

Ponadto, na życzenie klienta załatwimy ubezpieczenie cargo.


Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób indywidualny i fachowy. 

Masz pytania? Chcesz zlecić transport?
Zadzwoń +48 32 418 40 95
Infolinia czynna pn-pt 8:00-16:00
Simtrans Transport i Spedycja
Tomasz Abramczuk

ul. Zakładowa 2, 47-400 Racibórz

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /home/sakowww2/ftp/simtrans.pl/moduly/level7.php:27 Stack trace: #0 /home/sakowww2/ftp/simtrans.pl/o-nas.php(132): include() #1 {main} thrown in /home/sakowww2/ftp/simtrans.pl/moduly/level7.php on line 27